Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy image
Chciałabym się z Wami podzielić moją metamorfozą. Jakiś czas temu byłam pulchna, zbyt mocno opalona, z byle jakim włosem i niestety, krzywymi zębami i to w niepełnym komplecie (straciłam dwa przednie zęby gdy byłam mała wskutek zbyt szalonej zabawy). Byłam zakompleksiona, nie mogłam znaleźć miłości, bo nie chciałam nikogo poznawać (głównie przez zęby). Smutki zajadałam i przez to tyłam. Ale powiedziałam dość! Od jakiegoś czasu wzięłam się w garść. Specjalista zadbał moje zęby (jeśli ktoś ma podobny problem to polecam wejść na stronę sumara-implanty.info.pl i umówić się na wizytę), dzięki czemu zmieniło się diametralnie moje podejście do życia. Rozjaśniłam włosy, schudłam, zdrowo się odżywiam, ćwiczę i cieszę się szczęściem wraz z moją nową miłością. Obyście i Wy mieli siłę, aby walczyć o swoje piękno i szczęście. Pozdrawiam

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jestem pełna podziwu. Nie ma nic gorszego jak użalanie się nad sobą. W życiu trzeba cieszyć się każdą chwilą. Niby nie powinno oceniać się ludzi po wyglądzie, ale większość z nas tak właśnie robi. A tu proszę taki prosty zabieg jak wizyta u dentysty może nakłonić nas do dalszych zmian w swoim życiu. Brawo!
Odpowiedz
zazdroszczę... taka motywacja to coś niesamowitego Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości