Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oryginalny garnitur
Czy Wasi partnerzy też nie chcą, żeby ingerować w ich styl? Ja właśnie próbuje namówić mojego chłopaka, żeby kupił sobie jakiś oryginalny garnitur. Kto powiedział, że tylko klasyka się dobrze prezentuje? Mój Maciek jest raczej dobrze zbudowany, ma brązowe włosy i oczy także wydaje mi się, że taki kobaltowy garnitur byłby dla niego idealny. Do tego biała koszula i gotowe!
Odpowiedz
Moja droga, to jedno z najtrudniejszych zadań jakie stoją przed zamężną kobietą. Bardzo ciężko jest namówić partnera do zmiany stylu na nieco bardziej ekstrawagancki. Zwłaszcza jeżeli do tej pory ubierał się raczej zachowawczo. Na twoim miejscu zaczęłabym od niewielkich zmian i stopniowo starała się wpłynąć na jego styl...
Jestem słodka - daję niebo  Anioł
Jestem gorzka - daję piekło  Zły
Odpowiedz
Mój borze, z kim wy się kobiety umawiacie. Co to za facet co tylko chodziłby w wytartych dżinsach a do ślubu najchętniej założyłby garnitur od komunii. Porada, by mężczyźni w końcu uświadomili sobie, ze szanujący się facet interesuje się modą...
Odpowiedz
Karolu to może doradzisz jak zmienić ich nastawienie? Myślę, że wiele kobiet tutaj będzie Ci wdzięcznych Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości